דלג לתוכן

אני בזרועות

…"27 מילים (ספור!) מרכיבות את "אני בזרועות", הסינגל החדש של טליה אליאב, מין סול מינימליסטי כובש א-לה אלישיה קיז. רק 27 מילים, משפטים קצרים של שתיים-שלוש מילים כל משפט ופסנתר מלטף.." .."אני תוהה אם אני אצליח לתאר את השיר הזה ב-27 מילים בלבד. אנסה: מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה, מעולה." (אביהו גאון – "Qube.co.il")

אני בזרועות", סינגל הבכורה של טליה אליאב, הוא מסוג השירים ששווה להתאמץ על מנת לשמוע אותם. אני לא חושב (גם אחרי שעות של ניסיון למצוא משהו דומה) שיצא לי לשמוע זמרת ישראלית ששרה כמוה, הניחוח הוא מאוד חו"ל, מזכיר מאוד את כל ההשפעות של אליאב. יש בקולה משהו ממכר שאומר לי שגם "אני שם". (יותם פלד – "הסקיצה"   www.skplus.co.il )

"כמה חוצפה יש לזמרת החדשה טליה אליאב. פתאום ככה סתם, אאוט אוף דה בלו, הפציעה לה הצעירונת הזו בת ה 23 והרסה אותי לגמרי עם הסינגל הראשון שלה, שכולו יופי ורעננות. אני מקשיב לו ומרגיש שבא לי לרחף כמו הצעיף שעליו היא שרה בקטע האינטימי הזה, שמשלב סול וג'אז אינסטרומנטלי. קטע שיגרום גם לכם לרצות לחבק את הפוך. הפנדר רודס, האינטימיות שבשיר יחד עם השירה, שמזכירה מעט את אריקה באדו, אלישיה קיז וג'יל סקוט, הופכת את השיר למעדן של ממש. אם רק הייתי יכול הייתי מתפתל כמו הנחש שעליו שרה אליאב, היישר אליה ולוחש לה, חוץ מכמה דברים אסורים, שתשחרר ומהר עוד קטע מרשים כמו הדבר הזה שנחת עליי באמצע היום ועשה לי דברים. מצטיין המדור." (דורון גל- mako)

עטיפה: גיא סער רוסו

2008, התו השמיני